Restoran Otomasyon 3.2

Restoran, Kafe, Şarküteri, Market, Catering için satış ve üretim planlama.

 

Restoran, Kafe, Bar ve benzeri işletmelerin adisyon sipariş takip ve stok işlemleriyle ilgili operasyonlarını yönetebilecek esnek yapıda geliştirilmiştir. Şarküteri preakende satışları ayrıca kasa ve terazi ile haberleşerek yapabilir. Büyük davet organizasyonları ve "Gıda Üretim Planlama" yapılabilir.

Masa yerleşim ve rezervasyon ana ekran.
Sipariş ekranı
Sipariş menü ürün seçimi
 

Genel fonksiyonlar

Yönetim

Rrogram Restoran, Kafe, Bar ve benzeri işletmelerin adisyon sipariş takip ve stok işlemleriyle ilgili operasyonlarını yönetebilecek esnek yapıda geliştirilmiştir.

Servis & Takip

Dokunmatik ekran olarak kasada kullanılabilir, Masa işlemleri, Paket Servis, Self Servis, Müşteri Takip, Kasa işlmeleri, Rezervasyon Takibi gibi işlemeleri gerçekleştirebilir.

Verimlilik

Müşteri siparişlerinin hızlı hatasız alınması, adisyon fiş bilgilerinin mutfak, içecek bar veya istenen herhangi noktadan yazdırılması sonucu servisin hızlı hatasız teslimi ile işletme verimliliği amaçlanmıştır.

Cari hesap

Hesabı hatasız hızlı alma kolaylığı sağlar kredi kartı ile ödeme, ayrı ayrı ödeme, yemek kartı ile ödeme, parçalı ödeme (Nakit, yemek kartları kredi kartları) ticari paketle entegre çalışarak firmalar için bireyler için cari bakiye takibi gerçekleştirebilir.

Programın kullanımı

Program kullanımı esnasında masa, yiyecek içecek, miktar seçme konusunda kolay kullanımı ile servis personelinin işini kolaylaştırmakta sipariş servis oparasyonun sorunsuz gerçekleşmesini sağlamaktadır

Teslim

Masaya Servis, Self Servis, Paket Servis için sipariş girme, seri yemek bulma, miktar değişitrme, sipariş notu, siparişe açıklamalar ekleme özellikleri sunar.

Geliştirilen fonksiyonlar

Dokunmatik sipariş giriş ekranları Adisyon ve sipariş fişleri

Servis İşlemlerini ve malzeme bakiyelerini takip etmek için özel adisyon servis fiş yapısı geliştirildi. Ürünlerin stoğa alınırken sektöre özel takipler için özel talep fişleri ve evraklar geliştirildi. Stok kartları ürün karakteristikleri, marka ve gruplara göre oluşturuldu. Böylece sisteme stoğa girilen malzeme veya ürünün hangi personel tarafından hangi masaya sipariş açıldığı saat, tarih bilgisi ile aktif adisyon kullanılması sağlandı. İndirimler, ikramlar, ödenmezler listesi ayrıca gün sonunda raporlanabilir ve anlık görünür hale getirildi.

Günlük Davet Servis Planı

Bu evraklar günlük "Davet Servis Planı" yapabilmesi için servis edilecek menünün farklı fişleri oluşturulur, Planlanan servis, Gerçekleşen servis, servis saati , süresi Gerçekleşen / Planlanan belirlenerek verimlilik ve performans hesaplanır.

Malzemeler ihtiyaç listesi

Günlük Davet servis planı hazırlanırken anınada servis fişlerinin içeriği olan malzeme ihtiyaç listesi oluşur uyarı ekranında görüntülenir.

Raporlama

Gün sonunda gerçekleşen satışlar raporlanabilir, Davet servis için planlanan süre oranlarıyla detaylı rapor alınarak Günlük Davet Servis için planlamadaki başarı verimlik raporlanır. Malzeme ihtiyaç listesi anlık raporlamak satın alma süreci yönetilmiş olur.

100% Proje Bitirme

100% Hedef Maliyet

90% Hedef Süre

Memnuniyet mektubu

Bekleniyor