Yurt Otomasyonu 3.9

Öğrenvi yurtlarının konaklama ve tüm bütçe planına bağlı gelir giderlerini yurt otomasyonu ile takip edebilirsiniz.

 

Öğrencilerin giriş, çıkış, izin, faaliyetlere katılım ve ödeme planı tahsilat gibi işlemelerin takibi raporlar halinde ulaşma ve izleme olanağı verir.

Yurt otomasyon programı kullanıcı paneli
Faaliyet Grafik Raporu
Sözleşme ücret ayarları
 

Genel fonksiyonlar

Oda kayıt

Öğrencilerin hangi odalarda kaldığı, oda’da kaldığı arkadaşları arasındaki ilişkilerini ve yurdun doluluk oranını takip etmek için oda kayıt evrakı yapıldı.

Öğrenci durum

Öğrencilerin olası yaşanan hastalıkları veya daha önceden geçirmiş oldukları hastalık durumlarını kontrol etmek ve yaşanacak sıkıntıları önceden tespit etmek için revir hastane işlemeleri evrak takibi yapıldı.

Faaliyet takip

Öğrenciler için düzenlenen dış faaliyetler, konferanslar ve eğitim seminerleri gibi faaliyetlere kimlerin katıldığı tespit etmek ve faaliyet programını liste halinde takip etmek için faaliyet listesi evrağı yapıldı.

Yoklama takip

Öğrencilerin yurtta kalıp kalmadıklarını ve izinlerini takibini kolaylaştırmak için öğrenci yoklama listesi yapıldı.

Bilgi aktarımı

Kaydı girilen öğrencilerin bilgilerini yasa gereği polis merkezine bildirilmesini kolaylaştırmak amaçlı öğrenci bilgilerini xml yardımıyla polis merkezine aktarımı sağlandı.

Sponsor ve bağış yönetim sistemi

Yurtta yapılan bağışları, toplanan bağışların kimlerin yaptığı ve kimin aracılığı ile gerçekleştirildiğini kontrol etmek için SBYS Sponsor Bağış Yönetim Sistemi ziyaret listesi yapıldı.

Geliştirilen fonksiyonlar

Sektöre Özel Evrak ekleme

Mevcut ticari kobi yönetiminde olmayan sektöre özel öğrenci müracat formu, oda kayıt, öğrenci oda yerleştirme, toplu oda yerleştirme , ögrenci yoklama listesi, ögrenci izinleri, disiplin işlemleri, revir hastane işlemleri, öğrenci talepleri, öğrenci giriş ve çıkış işlmeleri ve gelir gider evrakları eklendi

Bütçe Evrakı

Yurttan daha önceden belirlenmiş gelir ve gider kalemleri ilgili evraklara aktarılarak gerçekleşenle karşılaştırılması sağlandı.

Raporlama

Gelir ve gider kalemlerine göre ve sektöre özel geliştirilen oda yönetim raporu, faaliyet raporu, izinler raporu, yoklama raporu, okullara göre öğrenci raporu ve disiplin raporları alınması sağlandı.

Sözleşme ücreti ödeme planı

Yurda yerleşen ve çeşitli nedenlerle ayrılan öğrenciler için daha önce den yapılmış olan sözleme şartlarına özel ödeme planları yapıldı.

  95% Proje bBitirme

100% Hedef Maliyet

100% Hedef Süre

Memnuniyet mektubu

Bekleniyor