‘Realme C3s’ Cihazının Yolda Olduğunu Gösteren Sertifika

No Comments

Geçtiğimiz günlerde Realme’nin 'Realme C2s’ isimli yeni akıllı telefonunun Taylan’da tanıtıldığına dair bir haber yapmıştık. Realme C3s için alınan yeni bir sertifika, şirketin bir üst model üzerinde çalışmalara sürat kesmeden devam ettiğine işaret ediyor.

Realme C3s cihazı için alınan sertifika:

Ortaya çıkan sertifikada da görülebileceği üzere Realme C3s akıllı telefonunun model numarası ‘RMX2020’ olarak belirtiliyor. Cihaz ile ilgili rastgele bir detay şimdi ortaya çıkmış değil lakin yeni akıllı telefonun Realme C3’ün bir varyasyonu olması bekleniyor. Cihazların RAM ve depolama yerlerinin arasındaki farkın, Realme C2s ve Realme C2 modelleri arasındakiyle acilen çabucak birebir olacağı düşünülüyor.

Realme, Çin’de gerçekleştirdiği aktiflikte ‘X50 5G’ modeli cihazıyla birlikte birkaç yeni eserini daha tanıtmıştı. Şirketin yakın devirde Hindistan’da bir aktiflik düzenleyeceği ve bu aktiflikte birinci fitness saatini tanıtacağı ön görülüyor. Buna ek olarak, tıpkı aktiflikte Realme C2 cihazının üst modelinin de tanıtılacağı düşünülüyor.

Realme, geçtiğimiz günlerde ‘X50 5G’ cihazı için de sertifika aldı:

Realme, memleketinde düzenlediği aktiflikte 5G desteği sunan birinci akıllı telefonu Realme X50 modelini tanıtmıştı. Çinli akıllı telefon üreticisinin sunduğu cihaz, 5G özelliğinin yanı sıra sahip olduğu donanımlarla da nispeten büyük ilgi toplamayı başardı. Realme, 5G ilişki desteği sunan akıllı telefonlara yatırım yapmaya tam gaz devam edecek üzere görünüyor. Buna ek olarak, gün yüzüne çıkan diğer bir malumat de Çinli akıllı telefon üreticisinin RMX2025 model numarasına sahip gayrı bir cihaz üzerinde de çalıştığına işaret ediyor.

Realme, 5G desteği sunan yeni cihazı için Çin’de alınması zarurî olan MIT sertifikasına ulaşmış bulunuyor. Bu nedenle teknoloji bilirkişileri, Realme’nin yeni akıllı telefonunun yakın bir hengamda kullanıcılara sunulabileceğine dikkat çekiyor.  

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts