Realme, Telefonları İçin Kendi Arayüzü Realme UI’ı Tanıttı

No Comments

Yakında eserlerini Türkiye'de de satışa sunacak olan Realme'nin akıllı telefonları için kendi arayüzünü geliştirme çalışmalarını geçtiğimiz yıldan bu yana duyuyoruz. Şirket, Oppo ile birlikte ColorOS'u kullanıyor ancak akıllı telefonlar için sevilen tasarım ve özelliklere sahip olan ColorOS 7, artık yeni bir Realme arayüzüyle çalışıyor.

Çinli akıllı telefon üreticisi bugün, stok Android deneyimine yakın bir deneyim vaadeden Realme UI'ı resmen açıkladı. Yeni eser yazılımı, gelişmiş özelliklere rağmen basitleştirilmiş bir dizayna sahip olan ColorOS 7 ve Android 10'a dayanıyor. Şirket, Realme UI'ı “Kusursuz Eğlence” olarak tanıttı ve sistem renkleri, simgeler, duvar kağıtları ve animasyonlar için yeni efektler getirdiğini belirtti.

Kullanıcılar, hallerini seçebildikleri simgeleri kendilerine nazaran tasarlayabilecekler. Velev simgelerin saydamlığını da ayarlayabilecek ve boyutlarına kadar kişiselleştirebilecekler. Başkaca yeni kullanıcı arayüzü, yeni duvar kağıtları da getirecek. Realme UI, “doğal elementlerden” esinlenen yekun 11 yeni art planla geliyor ve her renk şemasına koordinasyon sağlayabiliyor. Tasarım, yesyeni animasyonlarla tamamlanıyor.

Realme UI, şahsî olgularınız için tam güvenlik vadediyor

Yeni arayüz yalnızca kozmetik değişiklikler değil, tıpkı devirde güzelleştirilmiş bir performans vadediyor. Yeni yazılım, Android 10'un tüm özelliklerini akıllı telefonlara taşıyor. Bununla birlikte güç tasarrufu özellikleri ve Realme'nin “son moda özellikler” olarak tanımladığı işlevler de sağlıyor. Örneğin, kullanıcıları dış yerküreden soyutlayan Focus Mode (Odak Modu), telefona konsantre olmanıza yardımcı olacak rahatlatıcı müzikler çalacak.

Ayrıyeten Realme UI'da yeni bir Şahsî Olguların Korunması özelliği de var. Pratikler haberlerinize erişmek istediğinde sistem boş data sahifeleri üzere davranarak malumatları müdafaayı sağlıyor. Buna davet geçmişi, şahıslar, iletiler yahut takvim pratikleri da dahil. Özellik, pratiklerin tasarrufunu sınırlamadan kişisel haberlerinizi inançta tuttuğu için epeyce kullanışlı.

Şirket ayrıyeten yeni arayüzün kullanıcılara istikrarlı bir formda sunulması için bir program açıkladı. Program dahilinde bu yıl tanıtılacak tüm Realme cihazlarının Realme UI ve Android 10 ile birlikte gelmesi beklenebilir.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts