realme Türkiye’ye geliyor! Geri sayım başladı

No Comments

Geçen ay Oppo Türkiye tarafından düzenlenen bir basın içtimasında OnePlus ve realme markalarının Türkiye’ye giriş yapmaya hazırlandığını sizlere duyurmuştuk. Artık ise realme cephesinden resmi açıklama geldi. realme Türkiye pazarı için geri sayım başladı.

realme Türkiye pazarında olacak

Şirket tarafından yapılan basın duyurusu, gelişi müjdeledi. Yapılan açıklamaya nazaran markanın öne çıkan eserleri Ocak 2019‘da memleketimiz pazarında uzunluk göstermeye başlayacak.

2018 yılının Mayıs ayında kurulan şirket, devletimiz pazarına tezli bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Yekunda 6 eseri bulunan marka, memleketimizde 3 eser ile faaliyetlerine başlayacak.

Akıllı telefon pazarında, münasip fiyatlı modelleri ile bilinen marka yerküre sıralamasında 2018’in üçüncü çeyreğinde 47’inci sırada konumlandı. 1 yıl sonra ise yüzde 500 büyüdü ve 7’inci sıraya yükseldi.

realme Türkiye için hazırlıklarını sürdürüyor. Bu arada şirket, Çin, Hindistan, Endonezya, Vietnam, Tayland, Malezya, Pakistan, Mısır üzere 18’den ziyade devletin pazarında faal rol oynuyor.

Bir yıl boyunca 6 farklı eser piyasaya süren relame, Türkiye’ye 3 eser ile giriş yapmaya hazırlanıyor. Birinci olarak sadece akıllı telefon eserleri ile raflarda mekanını alacak marka, önümüzdeki devirde aksesuarlar ve öbür akıllı cihazlarını da Türkiye’ye getirmeyi hedefliyor.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts