realme Türkiye’ye geliyor!

No Comments

Geçtiğimiz günlerde haberini de yaptığımız realme markasının Türkiye macerası resmi olarak başlıyor. 

2018 yılının Mayıs ayında kurulup, kısa vadede yerküre teknoloji markalarının arasında üst sıralarda mahallini alan realme, Türkiye pazarına giriş yapmaya hazırlanıyor. Yeni yılın birinci ayında raflarda noktasını alacak realme eserleri teknoloji savaşlarının yanını değiştirmeye geliyor.

realme Türkiye’ye geliyor!

realme, kaliteli ve akıllı telefonları münasebetli fiyatlarla tüketiciye buluşturma amacıyla Li Bingzhong önderliğindeki akıllı telefon endüstirisi deneyimine sahip bir ekip tarafından 2018 yılının Mayıs ayında kuruldu. Yüksek kaliteli teknolojik eserleri, münâsib fiyatlarla genç tüketicilerle buluşturan marka, 1 yıl kadar kısa bir vadede Hindistan pazarında 4’üncü oldu. Yerküre sıralamasında ise;  2018 üçüncü çeyreğinde 47’nci olan realme, 1 yıl sonra yüzde 500’lük bir büyüme kaydederek 2019’un üçüncü çeyreğine 7’nci sıraya geldi.

Çin, Hindistan, Endonezya, Vietnam, Tayland, Malezya, Pakistan, Mısır üzere 18’den ziyade memleketin pazarında canlı rol oynuyor. Kuruluşunun 1’inci yılında Avrupa pazarına açılan marka, güçlü performans, şık tasarım ve makul fiyat siyasetiyle öne çıkıyor.

Ulaşılabilir fiyatlar, yüksek teknolojik eserler

Genç olmaktan gurur duyan marka, tekrar gençlere hitap edecek eserler sunuyor. Şık dizaynları, gençlerden ilham alan dimanik tasarrufları ile öne çıkan eserler Ocak ayından itibaren Türkiye’de olacak. Güç ve stili bir arada sunan marka teknoloji tutkunlarının yeni gözdesi olmaya aday.

Bir yıl boyunca 6 farklı eser piyasaya süren relame, Türkiye’ye 3 eser ile giriş yapmaya hazırlanıyor. Birinci olarak sadece akıllı telefon eserleri ile raflarda mahallini alacak marka, önümüzdeki devirde aksesuarlar ve gayri akıllı cihazlarını da Türkiye’ye getirmeyi hedefliyor.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts