Realme X için beklenen gün geldi!

No Comments

Şirket geçtiğimiz aylarda Türkiye pazarına giriş yapacağını açıklamıştı. 7 Ocak’ta Realme X50 modelini tanıtan şirket, Realme X Android 10 Beta güncellemesini yayınladı.

Realme X Android 10 Beta güncellemesi geldi

Geçtiğimiz günlerde Realme X2 Pro modeli için Android 10 Beta güncellemesi yayınlayan şirket bugün itibarıyla Realme X modeli için Android 10 Beta güncellemesinin yayınlandığını duyurdu.

Şimdilik yalnızca Çin’de güncelleme yayınlayan şirket birkaç ay içerisinde gayri memleketler için de güncellemenin indirilebilir olacağını belirtti. Güncelleme, RMX1901_11_C.02 koduyla yayınlandı. Realme UI ismini verdiği arayüzü kullanan firma, V1.0 güncellemesi olduğunu belirtti.

Şirket, öbür modeller için de yayınlanacak Android güncellemesi ile ilgili haber verdi. Realme X2 ve X2 Pro modellerinin ise Nisan ayında Android 10 kararlı sürümü için güncelleme alacağını belirten şirket,  Realme X modelinin Şubat ayında kararlı sürüme kavuşacağını açıkladı.

Realme Q  modeli kullanıcıları için Mart ayında Android 10 kararlı sürümü indirilebilir hale gelecek. Realme C2 modeli için 2020 yılının 3. çeyreğinde güncelleme geleceğini belirten yetkililer hangi ayda yayınlanacağını açıklamadı.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts