Realme X, Realme UI Güncellemesinin Tarihlerini Duyurdu

No Comments

Memleketimizde de bir mühlet evvel faaliyet göstermeye başlayan akıllı telefon üreticisi Realme, yakın hengam önce Realme UI ismindeki hususî akıllı telefon arayüzünü tanıttı. Android 10 temelli ColorOS 7 işletim sisteminde çalışan arayüzün tasarrufuna geçiş için çalışmalar da başladı.

Realme X2, yakın devirde şirketin yeni arayüzü Realme UI’ın beta sürümüne kavuşmuştu. Süratli bir gelişmeyle artık de Realme X modeli şirketin hususî arayüzünün en yeni versiyonuna sahip olacak.

Realme telefonlara Realme UI getirecek güncellemenin yayınlanacağı tarihler:

Beta sürümündeki RMX1901_11_C.02 isimli yeni yazılım, şimdilik yalnızca Çin’deki Realme X telefonlarda kullanılabilir durumda olacak. İstikrarlı bir formda gelişen arayüz, önümüzdeki ay Çin menşeili cihazlar için kullanılabilir olacak gelgelelim tam sürümün çıkışını bekleyemeyen kullanıcılar, arayüzün beta sürümüne erişmekte özgürler.

Realme X Lite ismiyle da anılan Realme 3 Pro modeli de yeni arayüze önümüzdeki ay içerisinde kavuşacak. Realme Q olarak da bilinen Realme 5 Pro, bu güncellemeye 1 ay farkla mart ayı içerisinde erişebilecek. En ahir nisan ayında da Realme X2 ve Realme X2 Pro modelleri bu kişisel geliştirilmiş telefon arayüzüne erişim imkanı kazanacak.

Realme UI yerküre umumunda ne devir kullanılmaya başlanacak?

Arayüz güncellemeleri için verilen bu çıkış devirleri yalnızca Çin menşeili cihazlar için makbul durumda lakin yukarıda bulunan görselde belirtilen çıkış tarihleri, güncellemenin yerküre genelindeki cihazlar için çıkacağı tarihleri gösteriyor. Görsele nazaran arayüz güncellemeleri yerküre umumunda bu ay içerisinde çıkmaya başlayacak ve bu güncellemelerden faydalanan birinci telefonlar Realme 3 Pro ve Realme XT modelleri olacak.  

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts