Samsung Galaxy A51 Türkiye fiyatı muayyen oldu

No Comments

Samsung Electronics, Galaxy A serisinin yeni üyesi Galaxy A51’i Türkiye’de satışa sundu. Galaxy A50‘nin güncellenmiş sürümü olan Galaxy A51, markanın sonsuz-O ekran teknolojisi ismini verdiği bir dizaynla geliyor.

Samsung Galaxy A51 Türkiye fiyatı zahir oldu

Güçlendirilmiş bir ana kamera, Ultra Geniş Açı, Makro ve Derinlik Kameraları ile Galaxy A51 modelinde bulunan 48 Megapiksel kamera, gündüz yahut gece fark etmeksizin kaliteli fotoğraf çekmenizi sağlıyor. Telefonda bu ana kameraya 5 MP derinlik, 5 MP makro ve 12 MP ultra geniş açı eşlik ediyor. Telefonun ön kamerası ise 32 MP çözünürlük sunuyor.

6 GB RAM ve 128 GB depolama üzere özellikleri bulunan telefonda depolama kapasitesi microSD bellek kartı ile 512 GB’a kadar yükseltilebiliyor. 4.000 mAh pili bulunan telefonun ekrana gömülü parmak izi okuma özelliği de bölge alıyor.

6.5 inç büyüklüğünde Muhteşem AMOLED ekranı bulunan Galaxy A51, Türkiye’de tavsiye edilen perakende satış fiyatı ise 3.049 TL olarak belirlendi.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts