Samsung Galaxy A51 Türkiye’de satışta! İşte fiyatı

No Comments

Galaxy A serisi ile geçen yıl büyük bir muvaffakiyete imza atan Samsung bu başarıyı devam ettirebilmek için 2020 Galaxy A serisinin birinci üyelerini geçen ay tanıtmıştı. 2020 yılına üç hafta kala tanıtılan telefonlardan Galaxy A51 fiyatı ile karşımızda!

20:9 formatında delikli ekranı ve 8 GB RAM‘i ile dikkat çeken Samsung Galaxy A51 isminden anlaşılabileceği üzere Galaxy A50’nin alanını alacak bir telefon. Tanıtılmasının üzerinden yaklaşık 1 ay geçen Galaxy A51 nihayet Türkiye’de!

Galaxy A51 Türkiye’de satışa sunuldu – Galaxy A51 fiyatı

Samsung’un Hepsiburada üzerinde satışa sunduğu Galaxy A51’in fiyatı 2999 TL olarak belirlendi. Siyah, pembe ve beyaz olmak üzere üç renk seçeneği ile önümüze çıkan telefon, 128 GB depolama yerine hane sahipliği yapıyor.

Cihazın 6.5 inçlik Harika AMOLED ekranı 1080×2400 piksel çözünürlük sunuyor. 10 nm fabrikasyon süreci ile üretilen Exynos 9611‘den güç alıyor. 2.3 GHz suratında çalışan sekiz çekirdekli işlemci, Mali-G72 MP3 GPU‘ya sahip.

4 GB ve 6 GB RAM seçenekleri sunan telefon, 64 GB ve 128 GB olmak üzere iki farklı depolama sahası seçeneği sunuyor. Cihazın ön tarafında 32 Megapiksel çözünürlüğünde f/2.2 diyaframa sahip kamera yan alıyor.

Art tarafta ise 48 Megapiksel çözünürlüğündeki f/2.0 diyaframa sahip geniş açılı ana kameraya, 12 Megapiksel f/2.2 ultra geniş açılı ve 5 Megapiksel f/2.4 telefoto kameranın yanı sıra 5 Megapiksel derinlik algılama sensörü eşlik ediyor.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts