Samsung Galaxy Fold 2 tarafına Galaxy Z Flip gelebilir

No Comments

Samsung, geçtiğimiz haftalarda Galaxy S20 modelinin tanıtım tarihini açıklamıştı. Kimi asıllar Galaxy S20 modeliyle birlikte tanıtılması beklenen katlanabilir cihazın isminin Galaxy Z Flip olacağını sav ediyor.

Samsung, katlanabilir cihazın ismini Galaxy Fold 2 yapmayabilir

Galaxy S20 modelinin tanıtım tarihine yaklaşırken artan sızıntı haberleriyle birlikte katlanabilir cihazla ilgili gelişmeler de yaşanıyor. Bir vadedir Galaxy Fold 2 ismiyle anılan katlanabilir cihazın farklı bir isimle geleceği konuşulmaya başlandı.

Yeni Galaxy S ailesinin ismi neredeyse katılaştı. Gelgelelim şirket katlanabilir cihazla ilgili rastgele bir açıklamada bulunmuyor. Birkaç gün evvel CES etkinliğinden sızdırıldığı argüman edilen bir görsel paylaşılmıştı. Bu görselde cihaz ismi Galaxy Bloom olarak yan alıyor.

Samsung’un bu stil bir isimle piyasaya çıkması pek muhtemel gözükmüyor. Galaxy Bloom ismi girişimin kod ismi olarak düşünülebilir. Twitter kullanıcı Ice Universe yeni katlanabilir cihazın Galaxy Z Flip olacağını tez etti.

Sızdırılanlar arasında 8K medya kayıt, 5G, Snapdragon 855 üzere özellikler de taraf alıyor. Başkaca Galaxy Z Flip modelinde 10MP öz çekim kamerasının mahal alacağı da belirtiliyor.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts