Samsung Galaxy M31, beş kamera ile geliyor!

No Comments

Samsung’un 2020 yılı içerisinde çıkaracağı yeni M serisi modellerine ait yeni haberler gelmeye devam ediyor. Daha evvel performans testinde uzunluk gösteren Samsung Galaxy M31 modelinin artık de kamera detayları malûm oldu. Manzaralar doğrulanmamış olsa da, ortaya çıkaran kişinin sanayi eksperi olması, sızdırılan haberlerin doğruluğunun yüksek olduğunu düşündürüyor.

Samsung Galaxy M31, 5 kamera ile geliyor!

Sızdırılan manzarada görünen şimdi kullanılmamış kamera plakasına nazaran, Galaxy M31‘in art kamerası beş delikli bir dizayna sahip olacak. Bu deliklerin dördünün kamera, birinin ise flaş ile değerlendirileceği yüksek ihtimal görünüyor.

Kamera kurulumunun L formunda yukarıdan aşağıya yayılan dörtlü kamera tasarımı olacağı da sızdırılan fotoğrafta görülebiliyor. Cihazın ana kamerasının 48 Megapiksel olacağı, ultra geniş açı lensi ile derinlik sensörüne sahip olması sızdırılan haberler arasında mahal alıyor.

Samsung Galaxy M31 hakkında edinilen vesair haberler ise işlemci ve bellek tarafından geldi. Cihaz Snapdragon 655 AIE yahut Exynos 9611 işlemcisine sahip olacak. Bellek tarafında ise 6 GB RAM’e kadar desteklenmesi bekleniyor.

Galaxy M31 yakın devirde Geekbench’de SM-M315F model koduyla ortaya çıkmıştı.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts