Samsung Galaxy M31 Beşli Kamerayla Gelebilir

No Comments

Son devirlerde, Samsung Galaxy M31'in kamera modülü olduğu tez edilen modüller internette geniş mahal bulmaya başladı. Görüntüler her ne kadar doğrulanmamış olsa da, bu akıllı telefonun art kamera modülünde beş delikli bir tasarım kullanacağını görmek mümkün. Bu da cihazın muhtemelen dörtlü bir kamera konseyimi ve bir adet flaşla geleceği manasına geliyor. Raporlara nazaran, Samsung Galaxy M31 cep telefonu kamera modülünü ortaya çıkaran kişi anonim olmasına karşın emniyetli bir sanayi eksperi. Yayılan fotoğraf ayrıyeten Samsung Galaxy M31 cep telefonunun “L” halinde dört kameralı bir tasarım kullanacağını da gösteriyor. 

Yeni akıllı telefon hakkında edinilen öbür haberlere bakacak olursak, cihazın Exynos 9611 yahut Snapdragon 665 AIE yongasını kullanacağına dair raporlar ortaya çıktığını söylemek mümkün. Cihazın 6GB'a kadar RAM ve yeni bir al renk şemasına sahip olacağı da söylenenler arasında. Görüntüleme açısından, ana kameranın 48MP ve başkaca ultra geniş açılı bir lens ve derinlik sensörüne sahip olacağı da konuşuluyor. Şimdilik dördüncü kamera hakkında pek bir malumat bulunmuyor. Ayrıca, Samsung şu anda Samsung Galaxy M11, Samsung Galaxy M21 ve Samsung Galaxy M41'i de geliştiriyor. Bu telefonların 2020'nin birinci çeyreğinde resmi olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Yakın devranda Geekbench testlerinde ortaya çıkmıştı

Yaklaşmakta olan cihaz M31 yakın vakitte Geekbench’te SM-M315F model koduyla ortaya çıkmıştı. Geekbench’te yan alan haberlere nazaran M31 tek çekirdekli işlemci testlerinde 348 puana ulaşmayı başarmıştı. Çok çekirdekli testlerde ise 1.214 puana kadar çıkan telefon performansının düzgün olduğu ile ilgili ipuçları vermişti.

Şimdi teknik özellikleri hakkında net bir malumata ulaşılamayan cihaz önümüzdeki günlerde daha çok merak edilip konuşulacak üzere duruyor. Teknoloji devi Samsung’dan gelecek resmi açıklamaları paylaşmak için burada olacağız.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts