Samsung Galaxy S20+ 5G Kanlı Canlı Ortaya Çıktı

No Comments

2020 yılında Samsung’un amiral gemisi modellerinden biri Galaxy S20 serisi olacak. S10 sonrası yeni bir sahife açacak olan firma direkt 20’li modeller kullanmaya başlayacak. Serinin üyelerinden Galaxy S20+ 5G, Twitter’da kişilerin önüne çıktı.

Daha geniş ekran

Cihazın ekranı hem alan olarak daha geniş, hem de ekranın ortasında bölge alan ön kamera deliği daha küçük. Ayrıyeten geçen yılın modellerine kıyasla biraz daha ince çerçevelere ve daha yuvarlak bucaklara sahip. 

Telefonun ana kamerası muhtemelen 48 MP gelgelelim gelen haberlere nazaran cihazda 8K görüntü çekme özelliği var. Yanlara kıvrımlı olan 2.5 D ekran büyük ihtimalle FulHD+ olacak fakat yenilenme suratı konusunda kuşkular var. Kimi menşeler 120 Hz, birtakım menşeler ise daha düşük suratlara sahip bir ekran göreceğimizi söylüyor. 

Kamera sayısı dikkat cazip

Görsellerde telefonun art kısmında taraf alan kamera sistemi dikkat çekiyor. Yuvaya yerleştirilmiş olan altı delikten en az dördü merceklere ayrılmış durumda. Bu yerde 1 ana kamera, 1 ultra geniş açı kamerası ve 1 derinlik sensörü bulunduğu kesin. LED flash ışığı da burada bulunuyor. 

Ne yazık ki telefonun teknik özelliklerini bilmiyoruz. Telefonun 8 çekirdeki Snapdragon 865 işlemciye, 12 GB RAM’e ve 4900 mAh bataryaya sahip olacağı söyleniyor. Telefonun ekran uzunluğu için ise 6,9 inç rakamı sık sık lisana getiriliyor. 

Samsung Galaxy S20+ 5G hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Almayı düşüneceğiniz bir akıllı telefon mu?

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts