Samsung Galaxy S20+ birinci sefer canlı olarak görüntülendi

No Comments

Akıllı telefon üreticisi Samsung'un 11 Şubat'ta tanıtacağı yeni amiral gemisi Galaxy S20 modelleri heyecanla beklenirken, cihazla ilgili birinci canlı imaj XDA geliştirici forumundan geldi.

Kamera modülünde mikrofon deliği

XDA geliştiriciler forumunun umumî yayın direktörü Max Weinbach, Samsung Galaxy S20+ 5G olduğunu tez ettiği cihazın canlı manzarasını yayınladı. 6.7 inçlik Infinity-O sAMOLEDekranla gelecek olan cihazın, görsellere bakılırsa art panelinde dört kamera yan alıyor ve bunların da sırasıyla, ana, ultra geniş açılı, telefoto ve bir adet de makro lens olduğu tabir edilmiş.

Kamera modülünde flaş ve mikrofonun da taraf aldığı göze çarparken, güç ve ses düğmelerinin ise cihazın sağ tarafında olduğu görülüyor. Bunlara ek olarak çerçevelerin beklendiği kadar ince olmadığını da söylemek yanlış olmayacaktır. 2.5d eğimli ekranla gelmesi beklenen akıllı telefonla ilgili detaylar şimdilik bu kadar. Önümüzdeki günlerde Samsung Galaxy S20 serisi ile ilgili daha ziyade detayın gün yüzüne çıkması bekleniyor.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz vakit (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts