Samsung Galaxy S20 Plus performans testinde

No Comments

Samsung’un 11 Şubat tarihinde tanıtımını gerçekleştireceği Galaxy S20 serisi ve katlanabilir telefonu hakkında yeni detaylar ortaya çıkıyor. Dizaynını ve birtakım özelliklerini paylaştığımız Galaxy S20 Plus 5G performans testi ile önümüzde.

Android 10 işletim sistemi ve One UI 2.0 arayüzü ile çalışan telefonun 12 GB RAM’e sahip olduğu görülüyor. SM-G986U model numaralı Galaxy S20 Plus 5G performans testi, kestirim edebileceğiniz üzere Geekbench ile gerçekleştirildi.

Samsung Galaxy S20 Plus performans testi

Anakartı “Kona” olarak isimlendirilen telefon, Snapdragon 865‘den güç alıyor. Samsung’un yeni amiral gemilerinin satışa sunulduğu nahiyeye nazaran Snapdragon 865 yahut Exynos 990 işlemci ile geleceğini aylar öncesinden duyurmuştuk.

Snapdragon 865’li modellerin bu yıl çok daha çokça devlete ulaşması beklenirken, memleketimizde satışa sunulan modeller her zamanki üzere Exynos işlemciden güç alacak. Performans testine dönersek: Snapdragon 865’den güç alan S20 Plus 5G, tek çekirdek testinden 923, çoklu çekirdek testinden ise 3267 puan alıyor.

Tabi, cihazın yazılımı geliştirme aşamasında olduğu için satışa sunulduğunda bu sonuçlar biraz değişebilir. Standart model ile 5G modeli arasındaki ana fark modem. Bu nedenle standart S20 Plus ile arasında önemli bir fark olmayacak.

Samsung’un yeni amiral gemilerinden sizin beklentileriniz neler? Tahlillerinizi bekliyoruz.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts