Samsung Galaxy S20 serisi minimum 12 GB RAM ile gelecek

No Comments

Akıllı telefon üreticisi Samsung'un yeni amiral gemisi modellerini tanıtmasına bir aydan daha kısa bir mühlet kaldı. Ortaya saçılan sızıntılar cihazların dizaynını gözler önüne serdi lakin kasanın içinde bizi nelerin beklediği ise yavaş yavaş gün yüzüne çıkıyor.

Snapdragon 865 yahut Exynos 9830

Samsung'un geçtiğimiz yıl tanıttığı Galaxy S10 modelleri 8 GB RAM kapasitesine sahiplerdi. Yalnızca Galaxy S10+ modelinin 12 GB RAM seçeneği mevcuttu ama sızan haberlere nazaran Galaxy S20 serisi tüm cihazlar minimum 12 GB RAM ile gelecek. Şirket, ayrıyeten bu yıl Galaxy S10e isimlendirmesine misal bir “e” modelini ise piyasaya sürmeyecek.

16 GB RAM'e sahip akıllı telefonlar şimdi piyasaya sürülmediği için, Galaxy S20 modellerinin en az 12 GB RAM ile gelecek olmaları olumlu bir gelişme olarak kıymetlendirilebilir. Samsung'un, daha yüksek RAM kapasitesine sahip bir Galaxy S20 modelini satışa sunup sunmayacağı ise şu aşamada şimdi belirli değil. S20 serisi cihazlar, yere bağlı olarak Snapdragon 865 yahut Exynos 9830 yonga setiyle gelecek. Şirketin bu yıl Qualcomm yongalarını daha ziyade ortama yayma isteği de var. Fakat Avrupa'daki kullanıcıların yine Exynos işlemcili cihazlar almak zorunda kalacaklarını da söyleyelim.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz vakit (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts