Samsung Galaxy S20’nin Resmi Duvar Kağıtları Ortaya Çıktı

No Comments

Teknoloji yerküresi, 11 Şubat’ta ABD’nin San Francisco kentinde düzenlenecek olan Unpacked 2020 aktifliğini bekliyor. Bu dev aktiflikte Galaxy S20, S20+, S20 5G, S20+ 5G ve S20 Ultra 5G olmak üzere tam beş farklı amiral gemisi modeli tanıtılmasını bekliyoruz.

Galaxy S20 serisi hakkında doğrulanmamış birçok haber internette dönüyor. Bugün, mobil yazılım geliştirme topluluğu XDA Developers aracılığıyla Galaxy S20’nin resmi duvar kağıtları da sızdırıldı. Şayet yeni bir duvar kağıdı arıyorsanız, yüksek çözünürlüklü Galaxy S20 duvar kağıtlarına şimdiden sahip olabilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 duvar kağıtları

Yeni duvar kağıtları, farklı renklerde çiçek desenleri içeriyor. Canlı renk kombinasyonları, son birkaç yıldır gördüğümüz temayla emsal. Başkaca su baloncuklarından oluşan duvar kağıtları da nispeten şık görünüyor. Balonculardaki ince detayları maksimum 3200 x 3200 piksel çözünürlükte görebilirsiniz. 1:1 en uzunluk orantısına sahip duvar kağıtlarını sadece Galaxy S20’de değil, rastgele bir cihazda kullanabilirsiniz. 

Dört farklı renk kombinasyonuna sahip yekun 8 duvar kağıdı var. Ayrıyeten bunlara ek olarak, iki de medya duvar kağıdı bulunuyor. Tüm duvar kağıtlarını yüksek çözünürlükte indirmek için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

Samsung Galaxy S20 tasarımı bu türlü olacak

Galaxy S20, 120Hz yenileme suratına sahip 6.2 inç Dinamik AMOLED ekran sunacak. Gayrı modellerde ise sırasıyla 6.7 ve 6.9 inç ekran bulunacak. Tüm varyantlarda 12GB RAM ile birleştirilmiş Qualcomm Snapdragon 865 yonga seti bulunacak.

Serinin en donanımlı modeli olan Galaxy S20 Ultra , 108MP birincil kameraya,10x optik zoomlu ikincil 48MP kameraya ve 12MP ultra geniş açılı kameraya sahip olacak. Dilerseniz, Galaxy S20 serisinde görmeyi beklediğimiz tüm özelliklere ve fiyata buradan ulaşabilirsiniz.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts