Samsung Galaxy Xcover Pro’nun Microsoft ve Telsiz Detayı

No Comments

Samsung'un Galaxy XCover Pro isimli yeni akıllı telefonu, üstün dayanıklılık özellikleriyle öne çıkıyor. Şirket, dün yaptığı açıklamayla, sıhhat, ticaret, üretim ve lojistik üzere kollarda çalışanlar için tasarlanan ve telsiz işlevselliğine sahip bir telefon piyasaya sürmek için Microsoft ile bir araya geldiğini duyurdu.

Galaxy XCover Pro, bas-konuş özelliğiyle geliyor ve bu sayede olağan telefonlara nazaran süratli bir muhabere sunmuş oluyor. Başkaca Microsoft'un iş tarafları için sunduğu bir sohbet pratiği olan Teams tarafından da bu özellik destekleniyor. Microsoft, Teams'in bu özelliğini geçen hafta duyurmuş ve yakında birtakım Android telefonlarda tasarrufa sunacağını açıklamıştı. Samsung'un yeni telefonu, bu özelliği kullanan birinci modellerden biri olacak.

Galaxy Xcover Pro, hem dayanıklı hem de güçlü bir donanıma sahip

XCover Pro, su, toz, tuz ve nem hasarına karşı IP68 ve MIL-STD-810 sertifikalarıyla korunuyor. Kuvvetli arazi koşullarında kullanılabilen telefon ayrıyeten, depo ve fabrika çalışanlarının eserlerini süratli bir biçimde taramasına yardımcı olan mPOS ve NFC standartlarını da destekliyor.

Microsoft ve Samsung birinci sefer iş birliğine gitmiyor. İki şirket, son birkaç yıldır Galaxy telefonlarda Office pratiklerini ön yüklü olarak olarak kullanıcılara sunuyor. Galaxy XCover Pro, 2020'nin birinci yarısında 499 dolardan (yaklaşık 2.920 TL) yalnızca ABD'de satışa sunulacak.

Samsung Galaxy Xcover Pro özellikleri:

  • Ekran: 6.3 inç, 2.400 x 1.080 piksel LCD ekran
  • İşlemci: Exynos 9611
  • RAM: 4 GB
  • Depolama: 64 GB
  • Art Kamera: 25 MP + 8 MP
  • Ön Kamera: 13 MP
  • Batarya: 4.050 mAh (15W şarj)
  • İşletim Sistemi: Android 9 Pie

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts