Samsung Galaxy Z Flip tasarımı ortaya çıktı

No Comments

2020 yılının akıllı telefon bölümü için nispeten hareketli geçeceği şimdiden zahir oluyor. Bu hareketlilikte en büyük behre sahibi, aylar süren gecikmenin akabinde satışa sunulan Galaxy Fold ve Mate X üzere katlanabilir telefonlar olacak.

Önümüzdeki ay Unpacked 2020‘de Galaxy S20 ve Galaxy Fold 2’nin tanıtılacağını sizlere duyurmuştuk. Teknoloji devinin yeni katlanabilir telefonu konusunda bir isim karmaşası oluşmuş durumda. CES 2020’de Samsung’un düzenlediği bir içtimada cihazın Galaxy Bloom olarak isimlendirildiği görülüyordu.

Samsung Galaxy Z Flip tasarımı netleşiyor

Son günlerde kimi asıllar Galaxy Bloom’un cihazın kod ismi olduğunu ve aslında Galaxy Z Flip olarak satışa sunulacağını sav ediyor. Sızdırılan teaser ve imajları bir araya getiren LetsGoDigital cihazın dizaynını gözler önüne serdi.

Menteşe mekanizması Galaxy Fold’a benzerken iki cihaz arasındaki en büyük fark, birinin dikey birinin yatay bir formda katlanması. Cihazın ekranındaki delik 10 Megapiksel çözünürlüğündeki kameraya konut sahipliği yapıyor. Snapdragon 855 yahut 865’den güç alması beklenilen telefon çift pile sahip olacak.

Bunlardan biri 900 mAh kapasitesinde, büyük pilin kapasitesi ise şu anda bilinmiyor. Üstün süratli şarj ile kullanıcıların önüne çıkması beklenilen Galaxy Z Flip’in ekranındaki muhafaza yüzeyi plastik değil, cam olacak üzere görünüyor.

Galaxy Fold’da dahil olmak üzere vesair katlanabilir telefonlarda plastik bazlı bir materyal kullanıldığını göz önünde bulundurursak, Samsung bir prensip imza atacak.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts