Samsung’un yeni katlanabilir telefonu Galaxy Z Flip olarak isimlendirilecek

No Comments

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un yeni bir katlanabilir telefon çıkarmaya hazırlandığını biliyoruz. Son raporlar cihazın Galaxy Fold 2 değil de Galaxy Bloom olarak adlandırılabileceğini ortaya koymuştu.

Gelgelelim mobil dala yönelik muteber istihbaratları ile öne çıkan Ice Universe isimli Twitter kullanıcısı, Galaxy Bloom'un aslında kod ismi olduğunu, cihazın Samsung Galaxy Z Flip ismi altında piyasaya sürüleceğini açıkladı.

Dikey olarak katlanacak

Galaxy Z Flip ile ilgili birinci teaser görsel de yayınlandı. Cihaz çıkış tarihi bu yılın 2. çeyreğine ertelenen Motorola RAZR 2019 üzere dikey olarak katlanacak. Galaxy Z Flip'in daha evvel piyasaya sürülme ihtimali var. Katlanabilir telefonun 11 Şubat tarihinde tanıtılması bekleniyor.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz devir (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts