Spider-Man cihanında geçen yeni sinema Morbius’tan birinci fragman geldi

No Comments


Sony'nin bir müddettir üzerinde çalıştığı yeni Örümcek Adam spin-off sineması Morbius'tan nihayet birinci fragman geldi. Tom Holland'lı Spider-Man ve Tom Hardy'li Venom sinemalarıyla tıpkı kozmosta geçen sinema, yayınlanan birinci imgelerde nispeten etkileyici görünüyor.

İlginizi Çekebilir Spider-Man: Into the Spider-Verse 2’nin vizyon tarihi açıklandı

Morbius'un başrolünde Oscar armağanlı ünlü aktör Jared Leto'yu görüyoruz. Leto, Dr. Michael Morbius karakterini canlandırıyor. Michael Morbius'un çizgi romanlardaki hikayesi ise hayli enteresan. Aslen ünlü bir bilim kişisi olan Morbius, hayatını adeta bir kabusa dönüştüren seçkin bir kan illetine sahip. Bu illeti tedavi etmek için çaresizce her yola başvuran karakterimiz, uzun yıllar süren araştırmaları sonucu nihayet bir tedaviye ulaşıyor. Lakin her hoş şeyin maatteessüf bir bedeli de var. Morbius bu enteresan tedavinin akabinde kendini bir vampire dönüşürken buluyor. 

İnsanüstü güç ve sürate sahip olan Morbius, çizgi romanlarda birinci olarak Örümcek Adam'ın düşmanlarından birisi olarak ortaya çıkmıştı. Daha sonra ise kendi çizgi romanına da kavuştu. Bir anti-kahraman olarak bedellendirilen Morbius'un sineması şimdi büyük bir merakla bekleniyor.

Morbius'ta başrol Jared Leto'ya eşlik eden isimler arasında Chernobyl serisiyle bu yılın en çok konuşulan aktörlerinden olan Jared Harris, Doctor Who'dan tanıdığımız Matt Smith ve Süratli ve Öfkeli sinemalarının sevilen ismi Tyrese Gibson bölge alıyor.

Morbius, 31 Temmuz 2020'de vizyona girecek.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz vakit (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts