Teknoloji Devinin Yeni Eseri Fuarda Görücüye Çıktı!

No Comments

Yerkürenin en büyük teknoloji fuarlarından biri olan CES’de bu sene en yeni teknolojilerini tanıtan markalardan biri de ASUS oldu. Geçtiğimiz sene Zenbook Pro Duo modeli ile 15 inç bir ana ekranın yanında 2. bir ekran deneyimini kullanıcılarına sunan ASUS, 14 inç boyutundaki yeni ZenBook Duo (UX481) modelini geçtiğimiz günlerde Türkiye‘de satışa sunmuştu.

ASUS tarafından yapılan açıklamada; dokunmatik ana ekran seçeneği sunan UX481‘in, birebir hengamda entegre özellikleri genişletilen 12,6 inç boyutunda olan yardımcı bir dokunmatik ekranı ASUS ScreenPad Plus ile birlikte kullanıcıların beğenisine sunduklarını duyurdu.

“DAHA MAKUL FİYATA SON KULLANICI İLE BULUŞACAK”

Şirket, Zenbook Pro duo ile birinci defa geliştirildiği belirttiği yeni teknolojinin 14″ versiyonu ile birlikte daha elverişli fiyatta son kullanıcı ile buluşacağını aktararak, ScreenPad Plus‘ın, kullanıcıların dizüstü bilgisayarlarıyla çalışma formlarını geliştirerek üretkenliği artıran ve iş akışlarına süratlice adapte olabilen çok emelli bir inovasyon olduğunu vurguladı. Yetkililer tarafından bu inovasyon için “Birincil ekranla sıkıntısız bir formda bütünleşen ve yerleşik ScreenXpert yazılımı ile kullanıcıların ScreenPad Plus’ın verimlilik avantajlarından kolay kolay yararlanmasına imkan sağlayan çok çeşitli kullanışlı tatbikleri, araçları ve yardımcı programları olan kullanıcı dostu bir yenilikçi” tarifi yapıldı.

CİHAZIN DONANIM DETAYI ŞÖYLE

“Zahmetsiz yaratıcılık için fevkalâde performans” vurgusu yapan marka, cihazın donanım detayları ile ilgili şu haberleri paylaştı; 1 TB’a kadar PCIe 3.0 x4 SSD tarafından sağlanan ultra süratli depolama meydanı ile birlikte 16 GB’a kadar RAM ve NVIDIA GeForce MX250 GPU ile birleştirilmiş 10.Nesil Intel Core i7 işlemciye sahip. ZenBook Duo’nun, birebir hengamda üst seviye renk doğruluğu sağlayan görseller için çarpıcı PANTONE Onaylı FHD dokunmatik bir ekrana sahip olduğu edinilen başka haberler arasındaydı. Yetkililerin yaptığı açıklamanın son kısmında ise dizaynın 1.5 kg yüküyle kullanıcıların mobilite beklentisini karşılayacağı belirtildi ve NanoEdge ile incelen çerçevelerin bunun en büyük mimarı olduğu aktarıldı.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts