Telefonda taksit düştü! Pürüze takılmayan telefonlar!

No Comments

Telefonda taksit sayısı düştü. 3.500 TL ve üzeri akıllı telefon alacaklar yalnızca 3 taksit yapabilecekler. 12 taksitle alınabilecek telefonlar hangileri? Taksitle satın alınabilecek 3.500 – 2.000 TL arası telefonlar videoda!

Bu sabah resmi gazetede yayınlanan haberle bir arada, taksitle cep telefonu almak isteyen tüketiciler için pek de olumlu olmayan bir haber yayınlandı.

Telefonda taksit sayısı düştü! Artık yalnızca 3.500 TL altı telefonları 12 taksitle alınabilecek telefonlar olarak nitelendirebiliriz. Videomuzda ayrıyeten 12 ay taksitle alınabilecek telefonları da sizler için sıraladık. Bakalım 3.500 – 2.000 TL arası, 12 ay taksitle alınabilecek telefon modelleri hangileri?

Telefonda taksit sayısı düştü!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu – BDDK tarafından geçen haftanın başında yayınlanan yeni yönetmelik taslağı, cep telefonu taksit sayısı sınırlaması konusunda detayları ortaya çıkarmıştı. Bu yönetmelik taslağı resmen onaylandı. Yeni yönetmeliğe nazaran cep telefonu taksit sayısı 3.500 TL’den pahalı olan telefonlar için 3 ay ile sınırlandı. Yani, bu fiyatı aşan bir akıllı telefon satın almak isteyenler bunu üç taksitte ödemek zorunda.

12 taksitle alınabilecek telefonlar

Bu düzenlemenin bankalar tarafından verilen krediler ve GSM operatörleri için de makbul olduğunu hatırlatmak isteriz. Yani, yasal olarak 3.500 TL’yi aşan rastgele bir telefonu 3 aydan daha çokça taksit ile satın almanız mümkün değil. 3.500 TL’nin altındaki telefonlarda ise rastgele bir sorun yok. Bu telefonlar için 12 aya kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Biz de videomuzda telefonda taksit sayısının düşmesini ve 12 ay taksitle alınabilecek 3.500 – 2.000 TL arası telefon modellerini bir araya getirdik. Düzgün seyirler…

Aşağıda 3.500 – 2.000 TL arası 12 taksitle alabileceğiniz telefonları sıraladık

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts