Telefonunuz her otomobilde kablosuz şarj olacak

No Comments

Pembe TV’de hayatımız kolaylaştıran teknolojileri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu kere Spigen’in araç aksesuarlarından Spigen Essential X35W modelinin hayatımızı nasıl kolaylaştırdığına yakından bakıyoruz. Otomobilde kablosuz şarj deneyimini sizlere aktarıyoruz.

Spigen Essential X35W ile otomobilde kablosuz şarj!

Araç aksesuarları arasında telefon tutucular son yıllarda hayli tanınan oldu. Bunlar arasında bir tanesi, kablosuz şarj özelliği ile de öne çıkıyor.

Dilerseniz lafı daha ziyade uzatmadan sizleri yeni görüntümüz ile baş başa bırakalım. Güzel seyirler…

Spigen Essential X35W özellikleri

Klimaya inançlı bir biçimde yerleşen eser kutudan araç şarj cihazı ve mikro USB kablosu ile çıkıyor. Dayanıklı materyali ile dikkat çeken araç tutacağı, şık karbon fiber detaylara da sahip.

Arabanın çakmak girişini kullanarak eseri bir güç ünitesine bağlamak ehliyetli. Sonrasında, telefonunuzu yerleştirdiğiniz anda şarj süreci başlıyor. Yanlardan telefonu sıkıca saran araç tutacağı, açılmak istendiğinde de tek bir hamleyle size telefonu geri veriyor.

Eseri kablosuz şarj desteğine sahip tüm cihazlarda kullanmak mümkün. Fiyatı ise yaklaşık 60 Amerikan Doları.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts