Tesla araçlar, yakında konuşmaya da başlayacak!

No Comments

Yayınladığı güncellemelerle arabalarına mütemadi farklı özellikler kazandıran Tesla, bu sefer araçların hem içerideki yolcular hem de dışarıdaki yayalarla konuşmasını sağlayacak bir yenilik üzerinde çalışıyor.

Yapay zekâ teknolojilerine olan yatırımlarıyla bilinen şirket, yapay zekayı daha çok otonom sürüş özelliklerini kusursuzlaştırmak için kullanmak istese de Elon Musk, bu teknolojiyi farklı ortamlarda da görmeye kararlı. Çünkü CEO’nun dün paylaştığı bir görüntü, şirketin bu bahisteki azminin bir göstergesi üzere duruyor.

İlginizi Çekebilir Tesla, 2019 yılında araba sevkiyatını yüzde 50 orantısında artırdı

Paylaşılan bir medya da Tesla Model 3 bir aracın “boş boş bakacağına, atla da götüreyim” dediği duyulurken medyanın devamında aracın çok da net anlaşılmayan sair bir tabir daha sarf ettiği duyuluyor.

Kent içinde yavaş seyreden elektrikli araçlar için getirilen mecburî ses tatbikiyle birlikte Model 3 araçların önüne bir hoparlör ızgarası ekleyen Tesla, anlaşılan bu yönetmeliğin getirdiği mecburiliği farklı pratiklerle çeşitlendirmek istiyor.

Musk’ın Tesla araçları Kara Şimşek serisindeki KITT’e misal özellikler kazandırmak istediği ve sürücüsüne yanıt veren bir sistem geliştirmek istediği esasen biliniyordu. Bakalım önümüzdeki günlerde Musk, gayrı ne cins çılgın fikirlerle önümüze çıkacak.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz hengam (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts