Tesla Cybertruck’a rakip geliyor: Elektrikli Hummer

No Comments

Geçtiğimiz Kasım ayında Tesla Cybertruck‘ın tanıtılması otomotiv piyasasında olumlu bir tesir yarattı diyebiliriz. Çünkü sıradışı dizaynıyla isminden sık sık laf ettiren Tesla Cybertruck, General Motors‘un elektrikli Hummer modelini piyasaya sürmeye karar vermesine yol açtı.

Tesla Cybertruck, Hummer’ı diriltti

Tesla Cybertruck, otomotiv pazarının farklı bir şey beklediğini ortaya koydu. Bir devranlar Hummer modelleri de, benzersiz dizaynları ve devasa boyutlarıyla benzersizdi. Fakat Tesla Cybertruck’ın daha gözü pek, fütüristik ve sıradışı bir tasarımı olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Çünkü birinci başlarda Ford F150 modeline rakip olması beklenen Cybertruck, pazarda bambaşka bir kategori yarattı ve artık bu kategori elektrikli Hummer ile çeşitlenecek.

Tüm bu gelişmeler ışığında General Motors, dev arazi aracını geri getirmeye karar verdi ve Hummer’ın elektrikli versiyonu için 3 milyar dolar yatırım yapacağını açıkladı. Bu da 2009 yılından bu yana üretilmeyen Hummer marka arazi araçlarının, Tesla Cybertruck ile birlikte tekrar dirileceği manasına geliyor. Aracın dizaynında ne üzere değişiklikler olacağı ve Cybertruck üzere fütüristik çizgilerle gelip gelmeyeceği ise şimdiden merak konusu olmuş durumda. Elektrikli Hummer modellerinin 2021 sonu yahut 2022 başında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz devir (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts