Tesla Cybertruck’ın “kırılan camı” tişörte dönüştü

No Comments

Tesla’nın Cybertruck isimli elektrikli pickup’ının tanıtımı sırasında, araçta kullanılan zırhlı camın dayanıklılığını göstermek için sahnede bir şov yapılması planlanmıştı. Lakin işler istenildiği gibi gitmedi.

İlginizi Çekebilir Avrupa’da kurulacak Tesla fabrikasının üretime başlayacağı tarih malûm oldu

Şirketin baş dizayncısı Franz von Holzhausen tarafından Cybertruck’ın zırhlı camına fırlatılan beyzbol topu büyüklüğündeki metal top, daha birinci denemede kurşun geçirmez olduğu sav edilen camı önemli halde çatlattı.

Fiyatı 35 dolar

Lansman etkinliğinde bu türlü olumsuz bir hadiseyle karşılaşan Tesla, bu berbat anıyı yüzlerde gülümsemeye çevirecek bir eser çıkardı. Şirket, metal topun darbesi nedeniyle camda oluşan kırığın desenini bir tişörte basarak satışa sundu.

Cybertruck Bulletproof Tee isimli tişört 35 dolara satılıyor.Tesla buna ek olarak Cybertruck temalı farklı kıyafetler ve aksesuarlar de çıkardı. Gelgelelim sair eserlerde kırık cam üzere sefalı göndermeler bulunmuyor.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz hengam (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts