Uzay turisti yanına kız arkadaş arıyor

No Comments

SpaceX’in Ay’a göndereceği birinci uzay turisti, Eylül 2018’de aşikâr olmuştu. Japon milyarder Yusaku Maezawa, yolculuk için hazırlıklara başladı. Big Falcon Rocker ile Ay’ın etrafında uçacak olan Maezawa şimdiden kendine bir partner aramaya başladı.

Uzay turisti kız arkadaş müracaatlarını internetten topluyor

44 yaşındaki Japon milyarder, birinci yaptığı açıklamasında 6-8 kişilik bir ekip oluşturmak istediğini söylemişti. Son çıkan haberlere nazaran, Maezawa yanına bir kız arkadaş da istiyor.

Uzay turisti kız arkadaş müracaatlarını internet üzerinden başlattı. İnternet sitesinde yapılan duyuruya nazaran, müracaat kaideleri şu biçimde:

20 yaş ve üzeri bekar bayanlar
Zeki ve her hengam olumlu olmak
Uzaya gitme konusunda ilgili ve planın bir kesimi olabilecek
Hayattan zevk almasını bilen
Yerküre barışı isteyen

Müracaat sırf internet üzerinden yapılabiliyor. Tıpkı bir iş başvurusunu andıran bu ilana kaç kişinin başvurduğunu ilerleyen devirde öğreneceğiz. Müracaatlar sonucunda kimin seçileceği ve uzay turistinin kız arkadaşı olacağı da uçuş tarihi yaklaştıkça netlik kazanacak.

Bu arada müracaatların buradan yapıldığını da belirtelim.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts