Warner Bros. artık vizyon tarihlerini yapay zeka ile belirleyecek

No Comments

Hayatımızın pek çok meydanına adım atmış olan yapay zeka farklı bahislerde da kendisini göstermeye başladı. Warner Bros. yakın devirde bir sinemanın vizyon tarihini belirlerken yapay zeka algoritmalarının değerlendirmelerine de bakacak.

İlginizi Çekebilir Microsoft Ignite 2019 Florida etkinliğinde öne çıkan yenilikler

Yardımcı olacak

Ünlü sinema imalat ve dağıtım şirketi, Cinelytic tarafından geliştirilen yapay zeka girişim idare sistemini kullanacak. Burada gaye başkanların her sinema için düşük pahalı olarak görülen süreçleri tekrar tekrar yapmasının ve vakit kaybetmesinin önüne geçmek.

Yapay zeka bir sinemanın vizyon onayı aldığı periyotta devreye girecek. Bir sinemanın ne vakit vizyona girmesinin daha elverişli olacağı, bu periyotta ne kadar hasılata ulaşabileceği, yıldızların sinemaya olan eği üzere makul kriterlerde başkanlara tahliller sunacak. Başkanlar de bu tahlillere bakarak bir sinemanın vizyon tarihi üzerinde son kararı verecekler.

Bu tahlilleri yapay zeka üzerine yönlendirmek elbette başkanların daha ziyade prodüksiyona odaklanmasını sağlayacak. Tekrar de sinema dalının büsbütün yapay zekaya güvenmek bölgesine klasik usullere bağlı kalmak istediği tabir ediliyor.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz hengam (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts