Westworld 3. dönemin yayın tarihi resmen açıklandı

No Comments


Son yılların en tanınan serilerinden birisi olan Westworld, üçüncü dönemiyle çok yakında ekranlara geri dönüyor. Yapımcı kanal HBO, yeni serinin prömiyer tarihini bugün resmen duyurdu. Westworld'un üçüncü dönemi, 15 Mart tarihinde (TSİ 16 Mart 05.00) başlayacak.

HBO ayrıyeten yeni dönemle ilgili kısa bir medya da yayınladı.

İlginizi Çekebilir Game of Thrones spin-off serisi ‘The Long Night’ iptal edildi

Medyada Westworld yerküresinin tarihiyle ilgili kimi malumatlar verilmiş. Medyanın başında Hong Kong protestoları ve Donald Trump'ın azli üzere günümüzün vakaları var. Sonrasında ise “Endonezya'da ekonomik çöküş”, “Paris'te termonükleer felaket”, “Rusya'da iç savaş” ve son olarak 2058'de gerçekleşen “Kritik bir olay” sözlerini görüyoruz. 

Westworld'un yeni serisi birinci iki döneme nazaran çok daha farklı bir yapıya sahip olacak. Yayınlanan evvelki fragmanlarda, serinin tema parklarını büyük manasıyla terk edeceğini ve hadiselerin artık daha çok dış yerkürede geçeceğini görmüştük. Westworld hayranları yeni serisi büyük bir heyecanla bekliyor.

Üçüncü seride Breaking Bad'in ünlü aktörü Aaron Paul, Westworld yerküresine katılacak. Evvelki dönemlerin sevilen oyuncuları Evan Rachel Wood (Dolores), Ed Harris (Man in Black), Jeffrey Wright (Bernard) üzere isimler de geri dönüyor.

Westworld, Jonathan Nolan ve Lisa Joy tarafından hazırlanıyor.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz devir (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts