WhatsApp pratiği Microsoft Store’dan kaldırıldı

No Comments

Windows 10 Mobile'ın destek mühleti 14 Ocak 2020 tarihinde sona erecek. Tanınan iletileşme pratiği WhatsApp da platforma veda sürecini başlattı.

İlginizi Çekebilir Microsoft Store pratiği yakında Windows 10 Mobile platformunu desteklemeyecek

Şirket geçtiğimiz yıl Windows Phone ve Windows Mobile için WhatsApp desteğinin 31 Aralık 2019 itibarıyla sona ereceğini açıklamıştı. Artık ise WhatsApp pratiği Microsoft Store mağazasından kaldırıldı.

Eski Android ve iOS sürümleri de desteklenmeyecek

Cihazlarında WhatsApp yüklü olan kullanıcılar uygulamayı birkaç gün daha kullanabilecekler. Lakin tanınan iletileşme pratiği 14 Ocak'tan sonra Windows telefonlarda çalışmayacak.

Başkaca bir aydan daha kısa bir mühlet içinde, Android ve iOS'un eski sürümlerinde de WhatsApp desteği sona erecek. 1 Şubat 2020'den itibaren Android 2.3.7 ve daha eski sürümlerin yanı sıra iOS 8 ve daha eski sürümler desteklenmeyecek.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz devir (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts