Windows 7 destek müddeti yarın sona eriyor: Windows 10’a fiyatsız geçiş hala mümkün

No Comments

Windows 7 için resmi destek vadesi yarın sona eriyor. Bilgisayarınızda Windows 7 yüklüyse 14 Ocak 2020'den sonra artık güvenlik güncellemelerini almayacaksınız. Dolayısı ile sisteminizin potansiyel hücumlara karşı savunmasız kalacak.

Windows 10'a fiyatsız geçiş yapmak hala mümkün olduğu için işletim sisteminizi yükseltmeyi düşünebilirsiniz. Windows 7, on yılı aşkın bir müddettir güncellemelerle desteklendi. Ama artık yolun sonuna gelindiği için bu fırsatı pahalandırmak yararınıza olabilir.

Windows 10'a fiyatsız geçiş yapılabiliyor

Windows 7'yi kullanan çok sayıda kullanıcı var. Microsoft, otomatik yükseltme seçeneğini kaldırdı ama Windows 10 güncellemesi manuel olarak yapmak hala mümkün. Süreci başlatmak için buraya tıklayarak Windows 10 Güncelleme Yardımcısı'nı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz devir (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts