Xiaomi Black Shark 3 modelinin birtakım özellikleri sızdırıldı

No Comments

Xiaomi’nin oyunculara yönelik geliştirdiği akıllı telefon serisinin yeni üyesi Xiaomi Black Shark 3 hakkında yeni haberler ortaya çıkmaya devam ediyor. Xiaomi, yeni modeliyle kullanıcıları hayran bırakmaya hazırlanıyor.

Xiaomi Black Shark 3 RAM kapasitesi ile yerkürede birinci olacak

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, akıllı telefonlarda belirleyici özelliklerden olan depolama kapasitesi ve RAM konusunda rakipleri arasında bir adım öne çıkmayı başarıyor. Üstün özelliklere sahip olacak yeni oyuncu telefonu Black Shark 3‘e de çok güveniyor.

Ortaya çıkan haberlere nazaran Xiaomi Black Shark 3, şu ana kadarki en yüksek RAM kapasitesine sahip olan akıllı telefon olarak tarihe geçebilir. Argümana nazaran Çinli bir sertifikasyon sitesinde SHARK KLE-AO model numaralı bir cihaz görüntülendi. Bu cihazın teknik detaylarında görülen en net haber ise cihazın 5G irtibat desteklediği ve 16 GB RAM bellek ile geleceği olarak görüldü. Başkaca cihazın pil kapasitesi de 4700 mAh olacak.

Black Shark 3 hakkında daha ziyade haber bulunmuyor. Ama bir evvelki versiyonu ile karşılaştırırsak, donanımsal özellikler ve fiyat açısından daha üstün bir cihaz bekleniyor. Hatırlanacağı üzere Black Shark 2, 6,39 inç FHD ekran boyutu ve Snapdragon 855 işlemcisi ile gelmişti. Yerkürenin birinci 16 GB RAM belleğine sahip akıllı telefon olacağını düşünürsek, resmi açıklama gelene kadar merak uyandıracağını söyleyebiliriz.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts