Xiaomi Mi 10’un çıkış tarihi ve fiyatı sızdırıldı

No Comments

Xiaomi yakında merakla beklenen Mi 10'u piyasaya sürecek. Amiral gemisi telefonla ilgili en çok merak edilen haberler şirketin üst seviye başkanlarından biri olan Van Teng Thomas'tan geldi.

İlginizi Çekebilir Xiaomi Mi 10’un çıkış tarihi ayan oldu

Çinli şirketin eser yöneticisi, Weibo hesabında Xiaomi Mi 10'un çıkış tarihi ve fiyat etiketi konusunda kimi ipuçları verdi. Gelgelelim büyük ilgi uyandıran gönderisini kısa bir mühlet içerisinde sildi.

Çin Yeni Yılı'nı bekleyin

Thomas, 500 dolara kadar telefon arayan kullanıcılara Xiaomi Mi CC9 Pro yahut Redmi K30 modellerini önerdi. Premium cihaz isteyen alıcılara ise Çin Yeni Yılı'nı beklemelerini tavsiye etti.

25 Ocak'ta başlayacak Çin Yeni Yılı, 10 Şubat tarihinde sona erecek. Xiaomi Mi 10'un başlangıç fiyatının 3.500 yuan (505 dolar) olacağı belirtiliyor. Fakat bu fiyat Çin pazarı için beğenilen. Akıllı telefonun Avrupa fiyatı çok daha yüksek olacak.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz vakit (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts