Xiaomi Mi A2 için beklenen güncelleme çıktı!

No Comments

Xiaomi’nin Mi A serisi telefonları Android One programı ve elverişli fiyatları sayesinde devletimizde ve yerkürede yüksek satış rakamlarına ulaşıyor. Serinin en şimdiki modeli Mi A3 dururken, Xiaomi Mi A2 Android 10 ile şaşırttı.

Güncelleme geciktiği için Xiaomi Mi A3 kullanıcıları tarafından Change.org üzerinde imza kampanyası başlattığını sizlere duyurmuştuk. Güncelleme hala yayınlanmazken, bir evvelki yıl kullanıcılara sunulan Xiaomi Mi A2 güncellendi.

Xiaomi Mi A2 Android 10 güncellemesi çıktı

1.3 GB boyutundaki güncellemeyi yükleyen birtakım kimseler VoWiFi ve arayüzdeki çeşitli takılmalardan şikayetçi. Bilhassa telefon görüşmelerini WiFi üzerinden gerçekleştiriyorsanız bu güncellemeyi şu anda yüklemenizi tavsiye etmiyoruz.

Güncelleme kademeli bir biçimde yayınlandığı için geniş bir kitleye ulaşabilmiş değil. Bu nedenle kaç kişinin sorun yaşadığı tam olarak bilinmiyor. Kullanıcı arayüzünde aksaklıklar ortaya çıksa da, şu ana kadar güncellemeyi yükleyen kullanıcıların umum cihaz performansından şad olduğunu söylemeliyiz.

Xiaomi Mi A3 kullanıcılarının ise bir mühlet daha beklemesi gerekiyor. Maatteessüf, güncellemenin ne hengam yayınlanacağına dair net bir açıklama yapılmış değil. Xiaomi Hindistan’dan gelen karşılık “çok yakında” biçiminde oldu.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts