Xiaomi Mi A3 için imza kampanyası başlatıldı!

No Comments

Xiaomi’nin memleketimizde ve yerkürede yüksek satış rakamlarına ulaşan telefonlarının başında, Android One programı ile yakından tanıdığımız Mi serisi geliyor. Bu serinin en yeni üyesi, detaylı incelemesini sizlerle paylaştığımız Xiaomi Mi A3.

Eski amiral gemisi Mi 8 için Android 10 güncellemesini geçtiğimiz günlerde yayınlayan Xiaomi, Mi A3’ü hala güncellemedi. Yaşanan gecikme sonrasında Xiaomi Mi A3 Android 10 güncellemesi için imza kampanyası başlatıldı.

Xiaomi Mi A3 Android 10 için imza kampanyası başlatıldı

Bildiğiniz üzere Android One programındaki cihazlar HTC, Samsung, LG ve Sony üzere üreticilerin şahsileştirilmiş kullanıcı arayüzlerine kıyasla daha saf bir Android arayüzü ile geliyor. Kişiselleştirmelerin minimum seviyede olması sayesinde Pixel serisinin akabinde güncellemeler süratli bir biçimde bu cihazlara geliyor.

Xiaomi’nin bu modeli Android 10 yayınlanmadan çabucak evvel, Temmuz 2019’da piyasaya sürüldü. Bu kapsamda Android 10’un piyasaya sürülmesinin üzerinden bu yana dört ay geçerken, Mi A3 hala güncelleme almadı.

Essential PH-1 üzere modeller ise güncellemeyi çoktan almış durumda. Xiaomi’nin güncellemeyi Ekim’de yayınlaması bekliyordu. Lakin, Kasım ve Aralık aylarında da güncelleme gelmeyince Change.org üzerinde imza kampanyası başlatıldı.

Bir kullanıcıdan gelen soruyu cevaplayan Xiaomi Hindistan destek ekibi, güncelleme üzerinde çalışmaların devam ettiğini belirtirken tarih veremiyor.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts