Xiaomi Mi Band 5’in detayları ortaya çıkmaya başladı

No Comments

Xiaomi’nin önümüzdeki Haziran ayında piyasaya sürmeye hazırlandığı akıllı bileklik modeli Xiaomi Mi Band 5 ile ilgili yeni haberler ortaya çıktı. Cihazın, evvelki modele nazaran daha büyük ekran ve ödeme desteği ile gelmesi bekleniyor.

1.2 inç ekranla gelecek

Ortaya çıkan yeni bir rapora nazaran Xiaomi’nin giyilebilir teknolojilerini üreten Huami şirketi, Haziran ayında piyasaya sürüleceği söylenen Mi Band 5 üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Akıllı bileklik birinci olarak Çin’de piyasaya sürülecek ve 26 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Mi Band 4 temassız ödemeler için NFC desteği ile geliyordu Mi Band 5’in ise Google Behre ve daha çokça ödeme platformunu destekleyeceği belirtiliyor.

Başkaca Xiaomi Mi Band 5’in kontrastı yüksek, evvelki modellere nazaran de daha büyük 1.2 inçlik bir ekrana sahip olacağı (Mi Band 4’te 0.95 inç ekran mevcut) belirtilmiş. Mi Band 4’ten daha hafif olacağı söylenen akıllı bilekliğin lansmanının hangi tarihte yapılacağına dair ise rastgele bir malumat nokta almıyor. Xiaomi Mi Band akıllı bileklik serisi memleketimizde de nispeten ziyade rağbet görüyor ve bu serinin en yeni üyesi Mi Band 5 ile ilgili yeni malumatlar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz vakit (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts