Xiaomi Mi Band 5’in Kimi Özellikleri Ortaya Çıktı

No Comments

Geçtiğimiz haziran ayında ekstra özellikler ve yükseltmelerle birlikte gelen Mi Band 4’ü duyuran Xiaomi, serinin devamı niteliğinde olacak yeni akıllı bilekliği için çalışmalarını sürdürüyor. Her yeni eserinde eski eserin üzerine biraz daha ekleyen Çinli firma, elde edilen en aktüel haberlere nazaran bu bilekliğindeyse NFC üzere birtakım yenilikleri sunacak.

TizenHelp tarafından paylaşılan bir rapora nazaran Xiaomi Mi Band 5’te ekran büyüklüğü 0,95’ten 1,2 inç’e çıkacak. Bununla birlikte tıpkı AMOLED panelin korunacağı söylenen Mi Band 5, güneş ışığı altında görünürlüğü artırmak için daha yüksek kontrast nispeti sunacak. Çin dışındaki NFC teknolojisini de nihayet alacağı söylenen Mi Band 5, bu sayede Google Hak üzere pek çok ödeme sistemini destekleyecek.

Çinli şirket, Huami ile Mi Band 5 için olan iştirakini sürdürecek üzere görünüyor. Öte yandan bilekliğin çıkış tarihi hakkında şimdi net bir haber bulunmasa da önümüzdeki haziran ayında Çin’den başlamak üzere gayrı pazarlarda da satışa sunulması bekleniyor. Buna ek olarak şu anda raporda mekan alan lansman tarihinden epey uzakta olduğumuz için eserin fiyatı, çıkış tarihi yahut özellikleri noktasında değişiklikler olabileceğini de unutmamak gerek.

Xiaomi Mi Band 4 özellikleri:

  • 135 mAh Li-PO batarya, 20 gün şarj ömrü, 2 saat şarj olma mühleti
  • 0,95 inç büyüklüğünde renkli AMOLED ekran
  • 17,9 x 46,9 x 12 mm ekran boyutları
  • 22,1 gram yük
  • Bluetooth 5.0 ilişki desteği
  • Kutu içeriği: 1 adet Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik, 1 adet Termoplastik Elastomer Silikon Kayış, 1 adet şarj kablosu, tasarruf kılavuzu

Piyasada 160 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Mi Band 4, iyi fiyatlı bir akıllı bileklik olarak dikkat çekiyor. Bu noktada akıllı bileklik almayı düşünen kullanıcılar, Mi Band 5 tanıtılana kadar Mi Band 4’ü tercih edebilirler.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts