Yakın gelecekte beklenen inanılmaz teknolojiler!

No Comments

Teknolojiler devranla gelişerek ve değişerek, insanlığı sonuna kadar şaşırtmaya devam ediyor. Günümüzdeki değişim suratına baktığımızda yakın gelecekte bizi nelerin beklediğini görmek çok da çetin değil üzere görünüyor.

İşte yakın gelecekte beklenen birbirinden inanılmaz teknolojiler;

Laboratuvarlarda Yetiştirilen Organlar 

Genetik anayasanıza göre kişi artık tabiplerle muhattap olmayacak. Tıpkı zamanda kök hücrelerinizden farklılaşmış dokular da üretilebilecek. Ve bunu şahsen kendimiz yapabileceğiz. Yani kendi organlarınızı yetiştirebileceksiniz. Kalp bile!

Yaşlanma Karşıtı Müdahale

Yaşlanma karşıtı olduğunu argüman eden tüm kozmetik ürün ve tedavileri unutun. 2030’larda, devrimci bir müdahalenin yerküreyi çılgına çevirmesi mümkün gözüküyor. Artık yaşınız ilerlese de görünümünüzde bir değişiklik olmaması tedaviyle mümkün hale gelecek. 

Zatî Konut İmalatçıları

Gelecekte, 3D yazıcılar kullanarak kendi eserlerinizi kendi hanenizde üretebileceksiniz. Bunun için başta bir bedel ödemek zorunda olacaksınız. İhtiyaçlarınızı tamamen kendiniz üretip kullanabileceksiniz. 

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts