Yeni Hyundai i10, İzmit’te üretim bandına çıktı

No Comments

Hyundai Assan, dört ay evvel tanıtılan yeni i10’un üretimine başladı. İzmit’te üretilen yeni Hyundai i10, yenilenen dinamik tasarımı, güvenlik donanımları ve temas özellikleriyle dikkat çekiyor.

Yeni Hyundai i10, baştan sona yenilenen şık dizaynının yanı sıra selefine nazaran 20 mm daha geniş ve 20 mm daha kısa olmasıyla öne çıkıyor. İç ve dış tasarım özellikleriyle alanını aldığı modelden daha sportif bir yapıda olan yeni i10, 252 litrelik hacmiyle de A segmentindeki en büyük bagajlardan birini sunuyor.

İlginizi Çekebilir 2020 Hyundai i10 tanıtıldı: İşte yeni tasarımı ve özellikleri

Bluelink Telematic, Apple CarPlay ve Android Auto üzere mobil irtibat özellikleriyle üretilen yeni Hyundai i10, 8 inç büyüklüğünde renkli dokunmatik ekrana sahip. Çeşitli sürüş destek sistemlerinin haricinde, Hyundai SmartSense etkin güvenlik paketiyle de sınıfındaki en inançlı model olmayı hedefliyor.

Yılın birinci çeyreğinde satışa sunulacak

Hyundai Avrupa Pazarlama ve Eser Kıdemli Yönetici Yardımcısı Andreas Christoph Hofmann, üretimi başlayan yeni modelle ilgili olarak, “Müşterilerimiz istedi ve biz de onları dinledik. Yeni i10 ile A segmentindeki en yeterli irtibat ve güvenlik özelliklerini daha da mert ve dinamik bir dizaynla sunuyoruz. Tüm bu üst seviye özellikler yeni i10’u sıfır kilometre bir araba satın almak isteyen müşteriler için en âlâ seçim haline getiriyor.” halinde konuştu.

Çift tavan renk kombinasyonları dahil 17 farklı renk seçeneğiyle üretimine başlanan yeni Hyundai i10, yılın birinci çeyreğinde Türkiye ve Avrupa’da satışa sunulacak.

Foto Galeri | 35 Görsel Görüntüle

Bu haberi, mobil pratiğimizi kullanarak indirip,
istediğiniz devir (çevrim dışı bile) okuyabilirsiniz:

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

About us and this blog

We are a digital marketing company with a focus on helping our customers achieve great results across several key areas.

Request a free quote

We offer professional SEO services that help websites increase their organic search score drastically in order to compete for the highest rankings even when it comes to highly competitive keywords.

Subscribe to our newsletter!

Fields marked with an * are required

More from our blog

See all posts