Memnuniyet Mektupları

Çözümler ürettiğimiz firma çalışanları ve yöneticileri ile sadece proje süresince bir arada olmuyoruz. Proje sonrasında destek, servis ve danışmanlık hizmetleri devam ederken, derin dostluklarda geliştiriyoruz. Gerçek hedefimiz olan müşteri memnuniyetini sizlerle paylaşıyoruz.

Seçtiklerimiz

Tüm görüşler
All
Gravi tüm muhasebe işlemleri ve proje takibinde EMS-ERP kullanarak firmanın finansal konulardaki çalışmalarını raporlama ve analizlerini gerçekleştiriyor.
Emre KOÇ
Gravi Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık CFO
Siparişe özel üretim. Personel prim hesaplaması, eş paylı veya kotalı olarak ürün gruplarına göre, fatura vadesine göre, tahsilatta gerçekleşen vadeye göre prim hesaplıyor. Finansal çözüm olarak portföydeki çeklerle banka kredi taksitlerini eşleştirme kredi ödemelerini eldeki portföye göre yönetebiliyoruz. EMS-ERP  geliştiren ekibe teşekkür ediyoruz.
Ulaş Mert OBUT
Işık Elektronik Firma Sahibi
Stok yönetimi, Fatura bazlı ödeme kapatma kolay sezgisel kullanım Raporlarda sınırsız seçeneklerle memnun kaldığımızı ifade etmek isteriz. Geliştirme özellikleriyle toptan satış konusunda özel isteklerimize ve ithalat konusunda takibi kolaylaştıran çözümler bulduk.
Sabri ERDURAN
CEO Güvenlik Bilişim Finans Müdürü
Tam anlamıyla bizim iş sürecimiz rahatladı. EMS-ERP sayesinde artık her şey kontrolümüz altında. EMS TEKNOLOJİ firmasındaki proje geliştiricilerine, destek ekibine teşekkürler.
Sinan ATAYOLU
Sintech Telecom CEO