Web Development Services

Bulut bilişim

Muhasebe ve işletme uygulamalarınıza internet üzerinden erişebilirsiniz. Herhangi bir yazılım uygulama yüklemeniz veya indirmenize gerek yok; Sadece oturum açın ve hemen çalışmaya başlayın!

Ölçeklenebilir, hata toleransı, dinamik yük dengeleme ve veritabanı etkileşimi sağlayan 1C: Enterprise 8.3  sunucu kümesinde tüm önemli hesaplamalar ve uygulama barındırılır. Sunucu kümesi yazılımı kiralama hizmetiyle (SaaS) altyapı sağlar. 

Bulut uygulamalar iş süreçlerini yeniden tasarlamak üzere işlevsellik sağlar ve tamamen BT altyapısını yönetmek ihtiyacını kaldırır. 1C: Enterprise 8.3 Kurumsal bir bulut platformu tüketim yönetimi, genel hizmet yönetimi, genişletilebilir hizmetler sağlar.

HTTP (HTTPS) bağlantısı ile erişim

Dünya çapında uygulamalara HTTP (HTTPS) bağlantısı ile erişim sağlar. Kullanıcılara dünyanın her yerinden internet üzerinden çalışabilmelerini sağlayan http protokolü üzerinden veritabanına bağlanmayı fırsat verir

Web istemci 

Web istemci mobil cihazların çeşitli uygulamaları çalıştırması için izin verir. Web-istemcinin kurulu olmaksızın kullanıcılar ön hazırlık görmeden herhangi bir bilgisayardan veya mobil cihazda çalışabilirler.

Hata toleransı ve ölçeklenebilirlik

Hata toleranslı ve ölçeklenebilir sunucu kümesi çok sayıda eşzamanlı kullanıcı erişimini destekler

Multitenancy

Programın, multitenancy yapısında çalışmasını sağlayan veri ayırma mekanizmasının olması sayesinde sunucuda çalıştırılan uygulamanın tek nesnesi, birçok müşteri ve şirkete hizmet verebilmektedir.

SaaS modeli

1C:Enterprise 8.3 uygulamalarını SaaS modelinde kurulumu sağlayan servis altyapısı vardır. SaaS modelinde, kullanıcı kurulum, güncelleme, yazılım ve donanım desteği harcamaları yapmadan, sadece hizmet bedelini öder. 

Bulut senaryoları

Bulut teknolojilerinde 1C:Enterprise kullanarak dört tipik senaryo uygulaması vardır.

  • Özel bulut
  • Kurumsal bulut
  • Topluluk bulut
  • Kamu bulut (SaaS)

25

E-commerce orientated solutions

12

Websites for TOP 500 companies

17

Complex intranets for corparations

97

Popular facebook applications 

74

E-mail marketing strategies

36

Experiences Web Development Ninjas 

Topluluk bulut çözümü

Bulut teknolojilerini kullanarak, kullanıcıların yerel ağa bağlı değilken uygulamaların kullanımını sağlar. Örneğin, bir uygulama, bir apartman kompleksi kiracı ile yapılan işlemleri otomatik takip için kullanılır. Kiracılar kendi cihazlarında herhangi bir uygulama yüklemeden, bir web tarayıcısı kullanarak uygulamayı erişebilirler. web istemci yanı olduğu gibi, tüm popüler tarayıcıları ve işletim sistemleri üzerinde çalışır iPad vs.

Kurumsal bulut çözümü

Bu senaryoda, her şirket kendi bağımsız veri alanını kullanacak, ancak, tüm kurulum süreçleri, güncellemeler, yedekleme ve diğer idari fonksiyonlar tek bir uygulama örneği üzerinde yapılacaktır.

Projeniz hakkında bilgi verin

Bizde işinizi  büyütmenizde size yardımcı olalım

Testimonials

See all testimonials